طرح خانواده من


نهاد خانواده یکی از مقدس ترین و با ارزش ترین نهاد هاست که شناخت و اصلاح آسیب های آن نقش مهمی در حل معضلات اجتماعی دارد. در همین راستا خیریه ی خانواده محور سفره سخاوت تلاش دارد در قالب طرح خانواده ی من ضمن شناسایی خانواده های آسیب دیده و کمک به توان یابی و مصون سازی آنها به رسالت اجتماعی و شرعی خود در این زمینه جامه عمل بپوشاند.
شما همراه گرامی می توانید با مشارکت در این طرح یاری بخش ما در این امر مهم باشید. در طرح خانواده من شما نیکوکاری که توان حمایت از خانواده دیگری غیر از خانواده خود را دارید می توانید با تامین بخشی از هزینه ی یک خانواده محروم چراغ خانه ی دیگری را روشن نگاه دارید.
تعیین خانواده مورد حمایت می تواند به یکی از روش های زیر باشد:
1- در صورتی که شما خانواده ی محرومی را می شناسید و به دلیل حفظ شان و جایگاه مایل نیستید تا به صورت مستقیم کمکی به ایشان انجام گیرد می توانید با معرفی این خانواده به خیریه، کمک های خود را در قالب یک قرارداد یک ساله توسط خیریه به ابشان انجام دهید.
«ضمنا در صورت احراز محرومیت توسط خیریه، خدمات تکمیلی توسط خیریه نیز انجام می گیرد.»
2- شما می توانید با انتخاب یکی از خانواده های محروم معرفی شده توسط خیریه که استحقاق شرعی و محرومیت آن برای ما محرز شده است؛ با مشارکت نقدی ماهیانه خود به مدت یک سال یاری رسان ما در برنامه مددکاری تدوین شده این خانواده باشید.
«لازم به ذکر است این طرح قابل تمدید می باشد.»

این خانواده ها منتظر کمک شما هستند


خانواده هایی که نیاز به همیاری دارند

اکتبر 4, 2020

خانواده من

آقا ۵۰ ساله قبلا سیم کش ساختمان بودند. درسال ۹۵ در اثر ابتلا به تومور مغزی عمل جراحی شدند و در این عمل، بینایی خود را […]

این خانواده ها سپاس گزار شما هستند


خانواده هایی که به مدد خیرین تحت حمایت قرار گرفتند و مشکلشان رفع شده است

اکتبر 4, 2020

خانواده من

با عنایت پروردگار متعال و به همت یکی از خیرین ارجمند، مبلغ ۱۰.۱۲۴.۰۰۰ تومان (قسمتی از وجه مراسم ختم مادر عزیزشان) جهت کمک به آزادی زندانی […]