سه شنبه, 01 مهر 1399
مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب

chegonehkomakkonam

ozvkheiriehbasham

  

جلب مشارکت های مردمی

 

این واحد در جهت انجام وظایف محوله از حمایت و پشتیبانی مؤمنین و خیر اندیشان مدد می‌گیرد و در این رابطهتبلیغات و اطلاع رسانی، برگزاری مراسم مذهبی در مناسبت‌ها و همچنین حفظ ارتباط سازنده با خیرین، از جمله تکالیف واحد "جلب مشارکت‌های مردمی" است.

مرام‌نامه واحد جلب مشارکت‌های مردمي 

اصول و مرام ذيل، بايد سایه‌افکن فعالیت‌های "کمیته‌ی جلب مشارکت‌های مردمي" مؤسسه خيريه سفره سخاوت باشد؛ و در تمامي برنامه‌ها سرلوحه‌ی فعالیت‌های مسئولين اين واحد قرار گیرد.

1. در تمامي فعالیت‌های جذب خيرين، به‌هیچ‌وجه نبايد مددجویان تحت پوشش خيريه، وجه المعامله فعالیت‌های مالي مجموعه و ابزاري براي كسب درآمد و جذب منابع خيرين قرار گيرند؛ و بايد از به‌کارگیری هر شیوه‌ای كه با "عزت‌نفس، كرامت انساني و اسلامي ايشان مغایرت دارد اجتناب گردد.

2. در "تعامل با خيرين" می‌بایست پیش‌شرط‌های لازم، كه موجب قبولي عمل ايشان واقع می‌شود را هماهنگ کرده و خیرین محترم خود را در قبال رعايت آن موارد متعهد بدانند (متن اطلاعيه جداگانه تدوين و ابلاغ خواهد گرديد).

3. خيريه سفره سخاوت، خود را متعهد می‌داند به‌تمامی وظايف شرعي و قانوني خود، در قبال "خيرين و هدايا و کمک‌های ايشان" عمل نماید. ضمن آنكه باروی گشاده، پذيراي انتقادات سازنده‌ی تمامي مرتبطين ازجمله خيرين است تا کمک‌های خيرين را، مطابق مصالح مددجویان هزينه نمايند.

4. نيروهايي كه وظيفه ارتباط با خيرين را به عهده‌دارند، بايد افرادي واجد خصوصيات زير باشند:

بنا را بر حفظ عزت و شأن خود، مجموعه و مددجویان بگذارد.

در همه حال ملتزم اخلاق اسلامي و آداب معاشرت صحيح باشد.

از اصرار كردن و تملق و دروغ‌گویی در طرح مطالب خود جدا پرهيز نمايد.

در رفتارهاي ايشان کوچک‌ترین ظهوري از تواضع در برابر متمكنين به خاطر ثروتشان مشاهده نشود و به اين قشر به‌اندازه ساير افراد جامعه، احترامي كه درخور شأن اسلامي و انسانی‌شان است بگذارند.

ضمن ارتباط و حفظ احترام خیرین، ارتباطی صميمانه و ديني با ايشان برقرار نمایند.

کلیه حقوق این پایگاه در اختیار خیریه سفره سخاوت می باشد.
زمستان 1393
تماس با ما