"بسمه تعالی"


قابل توجه همراهان همیشگی
خیریه سفره سخاوت

 

با استمداد از خدای منان و عنایات ائمه طاهرین علیهم السلام با توجه به اهمیت استفاده بهینه از اعانات شما نیکوکاران محترم و با بهره گیری از تجارب سیزده ساله در حمایت از ایتام و کودکان بی سرپرست، برنامه مؤسسه خیریه سفره سخاوت از ابتدای سال ۱۳۹۷ از حمایت فرزندان در شبه خانواده (مراکز نگهداری شبانه روزی)، به حمایت از ایشان در خانواده ها تغییر می یابد.

انشاءالله با اجرای این تغییر راهبردی، امکان گسترش این خدمات در سطحی وسیعتر و در قالبی موثرتر فراهم خواهد شد.

در این برنامه، فرزندان و خانواده های ایشان(و یا خانواده های امین موقت) با دریافت بسته های حمایتی مؤسسه، علاوه بر برخورداری از کمکهای مادی، تحت پوشش برنامه توانمندسازی خیریه قرار خواهند گرفت.

به ویژه اینکه این برنامه در بستر خانواده اجرا شده و از ظرفیت کانون گرم خانواده در رشد فرزندان غفلت نخواهد شد.

با توجه به اینکه توفیق خدمت مؤسسه همیشه مرهون پشتیبانی های مادی و معنوی شما خیرین عزیز بوده است، امید می رود از این پس نیز بیش از گذشته، شرایط انجام وظیفه باحمایتهای بی دریغ و خالصانه شما بزرگواران فراهم آید.

 

باسپاس ازهمراهی شما عزیزان

هاشم مهذب رحیم زاده
ریئس هیئت مدیره خیریه سفره سخاوت

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

سخن مدیر عامل 

 

خداي را سپاس! كه بر ما منّت نهاد تا به‌واسطه‌ی "خير وجود فرزندان اميرالمؤمنين (علیه‌السلام)" دست به سخاوت بگشاییم؛ و به مصداق کریمه‌ی "هل جَزاءُ الا حسان الّا الاحسان"، برخوان گسترده‌ی احسان الهي بنشينيم.

"مؤسسه خیریه‌ی سفره سخاوت" از ابتداي تأسیس تاكنون، همّت خود را بر اين مبنا نهاده است تا بتواند علاوه بر سرپرستي و نگهداري ايتام و كودكان بی‌سرپرست و تأمین نيازهاي طبيعي ايشان با القاي فرهنگ ديني و تأمین فضاي زيست معنوي در ارائه خدمات خود گام‌های جديدي بردارد؛ و بدین‌وسیله، مسير «رشد علمي، فرهنگي و معنوي فرزندان» را هموار سازد. اين امر، علاوه بر اينكه ریشه‌های محروميت را در وجودشان می‌خشکاند، كودكان يتيم را، در راه رشد و هدايت قرار می‌دهد؛ و آنان را مبدل به انسان‌های صالح و دلسوز، براي خدمت به جامعه‌ی مسلمين می‌نماید.

در راستای تحقق یک پایگاه اطلاع رسانی از فعالیت‌ها و برنامه‌های اجرايي به منظور انتقال تجربيات و دستاوردهاي به‌دست‌آمده «در مسير تربيت ديني فرزندان»، به‌ویژه كودكان بی‌سرپرست، به خيرين و علاقه‌مندان و مراكز مشابه، اقدام به طراحي سايت "مؤسسه خیریه‌ی سفره سخاوت"صورت پذیرفت.

به‌پاس قدرداني از همدلي همراهان همیشگی‌مان، دستان سخاوتمندشان را به گرمي می‌فشاریم.

احسان مهدوي اشرف

مديرعامل        

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

پیوند های مفید

کلیه حقوق این پایگاه در اختیار خیریه سفره سخاوت می باشد.
زمستان 1393
تماس با ما