"بسمه تعالی"


قابل توجه همراهان همیشگی
خیریه سفره سخاوت

 

با استمداد از خدای منان و عنایات ائمه طاهرین علیهم السلام با توجه به اهمیت استفاده بهینه از اعانات شما نیکوکاران محترم و با بهره گیری از تجارب سیزده ساله در حمایت از ایتام و کودکان بی سرپرست، برنامه مؤسسه خیریه سفره سخاوت از ابتدای سال ۱۳۹۷ از حمایت فرزندان در شبه خانواده (مراکز نگهداری شبانه روزی)، به حمایت از ایشان در خانواده ها تغییر می یابد.

انشاءالله با اجرای این تغییر راهبردی، امکان گسترش این خدمات در سطحی وسیعتر و در قالبی موثرتر فراهم خواهد شد.

در این برنامه، فرزندان و خانواده های ایشان(و یا خانواده های امین موقت) با دریافت بسته های حمایتی مؤسسه، علاوه بر برخورداری از کمکهای مادی، تحت پوشش برنامه توانمندسازی خیریه قرار خواهند گرفت.

به ویژه اینکه این برنامه در بستر خانواده اجرا شده و از ظرفیت کانون گرم خانواده در رشد فرزندان غفلت نخواهد شد.

با توجه به اینکه توفیق خدمت مؤسسه همیشه مرهون پشتیبانی های مادی و معنوی شما خیرین عزیز بوده است، امید می رود از این پس نیز بیش از گذشته، شرایط انجام وظیفه باحمایتهای بی دریغ و خالصانه شما بزرگواران فراهم آید.

 

باسپاس ازهمراهی شما عزیزان

هاشم مهذب رحیم زاده
ریئس هیئت مدیره خیریه سفره سخاوت

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

کارگروه مهارت آموزی فرزندان

 

 

این واحد به‌منظور "زمینه‌سازی، جهت رسیدن فرزندان به اشتغال هدفمند" و "ورود مستقل و مؤثر به عرصه زندگی" با راهبرد «آموزش مهارت‌های عملی» شکل‌گرفته است. درواقع، افزایش کمی و کیفی مهارت‌های عملی در بین فرزندان، در راستای شکوفایی و بهره‌گیری از استعدادها و ظرفیت‌های آنان، با برنامه‌ریزی کارشناسانه و استفاده از افراد متخصص، از مهم‌ترین اولویت‌های این مؤسسه محسوب می‌شود.

مهارت‌آموزی در کنار برنامه‌ی هدفمند تحصیلی، به‌منظور "هدایت فرزندان به سمت بهره‌گیری درست از فرصت‌ها"، "کاستن آسیب‌های اجتماعی"، "افزایش اعتمادبه‌نفس" و "ایجاد پیوند بین مهارت‌های عملی و دانش نظری" و "محدود ندانستن موفقیت و سعادت به‌صرف کسب مدرک تحصیلی"، (خصوصا برای فرزندانی که استعداد کافی برای طی کردن مدارج تحصیلی عالیه را ندارند) فرصتی برای خلق ایده‌های نو و موفقیت در مسیر آینده در اختیار ایشان قرار  می‌دهد. 

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

پیوند های مفید

کلیه حقوق این پایگاه در اختیار خیریه سفره سخاوت می باشد.
زمستان 1393
تماس با ما