"بسمه تعالی"


قابل توجه همراهان همیشگی
خیریه سفره سخاوت

 

با استمداد از خدای منان و عنایات ائمه طاهرین علیهم السلام با توجه به اهمیت استفاده بهینه از اعانات شما نیکوکاران محترم و با بهره گیری از تجارب سیزده ساله در حمایت از ایتام و کودکان بی سرپرست، برنامه مؤسسه خیریه سفره سخاوت از ابتدای سال ۱۳۹۷ از حمایت فرزندان در شبه خانواده (مراکز نگهداری شبانه روزی)، به حمایت از ایشان در خانواده ها تغییر می یابد.

انشاءالله با اجرای این تغییر راهبردی، امکان گسترش این خدمات در سطحی وسیعتر و در قالبی موثرتر فراهم خواهد شد.

در این برنامه، فرزندان و خانواده های ایشان(و یا خانواده های امین موقت) با دریافت بسته های حمایتی مؤسسه، علاوه بر برخورداری از کمکهای مادی، تحت پوشش برنامه توانمندسازی خیریه قرار خواهند گرفت.

به ویژه اینکه این برنامه در بستر خانواده اجرا شده و از ظرفیت کانون گرم خانواده در رشد فرزندان غفلت نخواهد شد.

با توجه به اینکه توفیق خدمت مؤسسه همیشه مرهون پشتیبانی های مادی و معنوی شما خیرین عزیز بوده است، امید می رود از این پس نیز بیش از گذشته، شرایط انجام وظیفه باحمایتهای بی دریغ و خالصانه شما بزرگواران فراهم آید.

 

باسپاس ازهمراهی شما عزیزان

هاشم مهذب رحیم زاده
ریئس هیئت مدیره خیریه سفره سخاوت

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

کارگروه تربیت دینی


 

«تربیت دینی»، در "موسسه سفره سخاوت" به‌عنوان اصلی‌ترین نیاز فرزندان در نظر گرفته‌شده است. بر این اساس، برنامه‌های آموزشی و تربیتی فرزندان، با بهره‌گیری از الگوها و دستورالعمل‌های موجود در منابع دینی و نیز محتوای برگرفته از تعالیم دین مبین اسلام در قالب‌های "هنری" و مطابق با "ادبیات کودکانه" اجرا می‌گردد.

 

شاخص‌های تربیتی دینی، مشتمل بر "آداب و مهارت‌های زندگی"، "تثبیت" و "جایگزینی رفتارهای پسندیده" بر اساس فضائل اخلاقی و نیز آموزه‌های عبادی (آموزش اعتقادات حقه، فرایض دینی و نیز احکام عملیه) به‌منظور «ایجاد شخصیت فردی و اجتماعی مقبول و موزون» در فرزندان مورد تأکید است.

 

این کارگروه از سه واحد "پژوهش"،  "آموزش" و "هنر" تشکیل‌شده است.

 

 

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

پیوند های مفید

کلیه حقوق این پایگاه در اختیار خیریه سفره سخاوت می باشد.
زمستان 1393
تماس با ما