"بسمه تعالی"


قابل توجه همراهان همیشگی
خیریه سفره سخاوت

 

با استمداد از خدای منان و عنایات ائمه طاهرین علیهم السلام با توجه به اهمیت استفاده بهینه از اعانات شما نیکوکاران محترم و با بهره گیری از تجارب سیزده ساله در حمایت از ایتام و کودکان بی سرپرست، برنامه مؤسسه خیریه سفره سخاوت از ابتدای سال ۱۳۹۷ از حمایت فرزندان در شبه خانواده (مراکز نگهداری شبانه روزی)، به حمایت از ایشان در خانواده ها تغییر می یابد.

انشاءالله با اجرای این تغییر راهبردی، امکان گسترش این خدمات در سطحی وسیعتر و در قالبی موثرتر فراهم خواهد شد.

در این برنامه، فرزندان و خانواده های ایشان(و یا خانواده های امین موقت) با دریافت بسته های حمایتی مؤسسه، علاوه بر برخورداری از کمکهای مادی، تحت پوشش برنامه توانمندسازی خیریه قرار خواهند گرفت.

به ویژه اینکه این برنامه در بستر خانواده اجرا شده و از ظرفیت کانون گرم خانواده در رشد فرزندان غفلت نخواهد شد.

با توجه به اینکه توفیق خدمت مؤسسه همیشه مرهون پشتیبانی های مادی و معنوی شما خیرین عزیز بوده است، امید می رود از این پس نیز بیش از گذشته، شرایط انجام وظیفه باحمایتهای بی دریغ و خالصانه شما بزرگواران فراهم آید.

 

باسپاس ازهمراهی شما عزیزان

هاشم مهذب رحیم زاده
ریئس هیئت مدیره خیریه سفره سخاوت

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

تاریخچه

 

 

 

1.1.tarikhche

 

تشكل خيريه يك "نهاد مردمي" است، كه براي انجام خدمات به قشرهاي محروم، در موضوعات و مصاديق مختلف نيكوكاري ايجاد می‌گردد. ايجاد بنايي كه تکیه‌گاه اصلي آن سرمایه‌ی ايمان و ايثار آحاد مردم است؛ و ثمره‌ی آن، توليد خدمات صالح و مؤثر در "بسط عدل و لطف الهي" است؛ و داشتن انگیز ه ی الهی و انسانی، اساسی‌ترین شرط آغاز فعالیت در این زمینه است.

این انگیزه، با تابش انوار مقدس آیات الهی، در جلسات تدبر در قرآن کریم "موسسه فرهنگی پیوند با امام (ره)" با محوریت استاد ارجمند «حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج‌آقای ضرابی» در جان گروهی از مؤمنین شکل گرفت، و با همراهی یاران ایمانی، و به مصداق آیه شریفه "تعاونوا علی البر والتقوی" مؤسسه خیریه سفره سخاوت، در اسفندماه سال 1383 باهدف تأسیس و راه‌اندازی "مراکز شبانه‌روزی نگهداری ایتام و کودکان بی‌سرپرست" با اخذ مجوز رسمی از سازمان بهزیستی شروع به فعالیت نمود.

این موسسه هم‌اکنون، در قالب دو مرکز دختران و پسران، به ارائه خدمت به این عزیزان مفتخر است.

 

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

پیوند های مفید

کلیه حقوق این پایگاه در اختیار خیریه سفره سخاوت می باشد.
زمستان 1393
تماس با ما