"بسمه تعالی"


قابل توجه همراهان همیشگی
خیریه سفره سخاوت

 

با استمداد از خدای منان و عنایات ائمه طاهرین علیهم السلام با توجه به اهمیت استفاده بهینه از اعانات شما نیکوکاران محترم و با بهره گیری از تجارب سیزده ساله در حمایت از ایتام و کودکان بی سرپرست، برنامه مؤسسه خیریه سفره سخاوت از ابتدای سال ۱۳۹۷ از حمایت فرزندان در شبه خانواده (مراکز نگهداری شبانه روزی)، به حمایت از ایشان در خانواده ها تغییر می یابد.

انشاءالله با اجرای این تغییر راهبردی، امکان گسترش این خدمات در سطحی وسیعتر و در قالبی موثرتر فراهم خواهد شد.

در این برنامه، فرزندان و خانواده های ایشان(و یا خانواده های امین موقت) با دریافت بسته های حمایتی مؤسسه، علاوه بر برخورداری از کمکهای مادی، تحت پوشش برنامه توانمندسازی خیریه قرار خواهند گرفت.

به ویژه اینکه این برنامه در بستر خانواده اجرا شده و از ظرفیت کانون گرم خانواده در رشد فرزندان غفلت نخواهد شد.

با توجه به اینکه توفیق خدمت مؤسسه همیشه مرهون پشتیبانی های مادی و معنوی شما خیرین عزیز بوده است، امید می رود از این پس نیز بیش از گذشته، شرایط انجام وظیفه باحمایتهای بی دریغ و خالصانه شما بزرگواران فراهم آید.

 

باسپاس ازهمراهی شما عزیزان

هاشم مهذب رحیم زاده
ریئس هیئت مدیره خیریه سفره سخاوت

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

اهداف

 

 

" خیریه سفره سخاوت " دیرزمانی است به نمایندگی از جامعه‌ی خیرین، در جهت حمایت از ایتام و کودکان بی‌سرپرست، توأم با اعتقادات مذهبی قدم برداشته، شیوه‌ای که هدف اساسی آن"حفظ کرامت انسانی، بازسازی شخصیت دینی و اسلامی، دمیدن امید به زندگی و فردایی بهتر " خواهد بود.

بر این مبنا اهداف موسسه عبارت‌اند از:

_ تأسیس مکانی شبانه‌روزی، برای مراقبت و پرورش کودکانی که مسئولیت آن‌ها، از طریق سازمان بهزیستی به موسسه محول گردیده است.

_ انجام اموری همچون حمایت، درمان، فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی، ایجاد اشتغال؛ و تمام فعالیت‌هایی که موجب محرومیت‌زدایی و نیز رشد فرهنگی_علمی و اقتصادی کودکان شود.

_ زمینه‌سازی برای حضور گسترده و مؤثر نیروهای فرهنگی و فرهیخته، خیرین و جلب مشارکت سازنده آن‌ها، در تأمین هزینه‌های موسسه برای  انجام فعالیت‌های خیر و خداپسندانه.

_ تأسیس مراکز فرهنگی آموزشی، همچون «مهدکودک قرآنی» برای توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی موسسه

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

پیوند های مفید

کلیه حقوق این پایگاه در اختیار خیریه سفره سخاوت می باشد.
زمستان 1393
تماس با ما