سه شنبه, 01 مهر 1399
مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
توضیحات :
پرداخت بوسیله درگاه شتاب

chegonehkomakkonam

ozvkheiriehbasham

  

طرح خانواده من

نهاد خانواده یکی از مقدس ترین و با ارزش ترین نهادهاست که شناخت و اصلاح آسیب های آن نقش مهمی در حل معضلات اجتماعی دارد. در همین راستا خیریه ی خانواده محور سفره سخاوت تلاش دارد در قالب طرح خانواده ی من ضمن شناسایی خانواده های آسیب و کمک به توان یابی و مصون سازی آنها، به رسالت اجتماعی و شرعی خود در این زمینه جامه عمل بپوشاند. شما همراه گرامی می توانید با مشارکت در طرح فوق یاری بخش ما در این مهم باشید.

در طرح "خانواده من" شما عزیزی که توان حمایت از خانواده ی دیگری غیر از خانواده خود دارید می توانید با تامین بخشی از هزینه ی یک خانواده محروم چراغ خانه ی دیگری را روشن نگاه دارید.

تعیین خانواده مورد حمایت می تواند به یکی از روش های زیر باشد.

1. در صورتیکه شما خانواده ی محرومی را می شناسید و به دلیل حفظ شان و جایگاه مایل نباشید به صورت مستقیم کمکی به ایشان انجام گیرد می توانید با معرفی این خانواده به خیریه، کمک های خود را در قالب یک قرار داد یک ساله توسط خیریه به ایشان داشته باشید .( ضمنا در صورت احراز محرومیت توسط خیریه خدمات تکمیلی توسط خیریه انجام می گیرد.)

2. شما میتوانید با انتخاب یکی از خانواده های آسیب معرفی شده توسط خیریه که استحاق شرعی و محرومیت آن برای ما محرز شده است با مشارکت نقدی ماهیانه خود به مدت یک سال یاری رسان ما در برنامه مددکاری تدوین شده برای این خانواده باشید.

لازم به ذکر است این طرح قابل تمدید می باشد.

برای کسب اطلاعات بیش تر با ما در تماس باشید.

کلیه حقوق این پایگاه در اختیار خیریه سفره سخاوت می باشد.
زمستان 1393
تماس با ما