"بسمه تعالی"


قابل توجه همراهان همیشگی
خیریه سفره سخاوت

 

با استمداد از خدای منان و عنایات ائمه طاهرین علیهم السلام با توجه به اهمیت استفاده بهینه از اعانات شما نیکوکاران محترم و با بهره گیری از تجارب سیزده ساله در حمایت از ایتام و کودکان بی سرپرست، برنامه مؤسسه خیریه سفره سخاوت از ابتدای سال ۱۳۹۷ از حمایت فرزندان در شبه خانواده (مراکز نگهداری شبانه روزی)، به حمایت از ایشان در خانواده ها تغییر می یابد.

انشاءالله با اجرای این تغییر راهبردی، امکان گسترش این خدمات در سطحی وسیعتر و در قالبی موثرتر فراهم خواهد شد.

در این برنامه، فرزندان و خانواده های ایشان(و یا خانواده های امین موقت) با دریافت بسته های حمایتی مؤسسه، علاوه بر برخورداری از کمکهای مادی، تحت پوشش برنامه توانمندسازی خیریه قرار خواهند گرفت.

به ویژه اینکه این برنامه در بستر خانواده اجرا شده و از ظرفیت کانون گرم خانواده در رشد فرزندان غفلت نخواهد شد.

با توجه به اینکه توفیق خدمت مؤسسه همیشه مرهون پشتیبانی های مادی و معنوی شما خیرین عزیز بوده است، امید می رود از این پس نیز بیش از گذشته، شرایط انجام وظیفه باحمایتهای بی دریغ و خالصانه شما بزرگواران فراهم آید.

 

باسپاس ازهمراهی شما عزیزان

هاشم مهذب رحیم زاده
ریئس هیئت مدیره خیریه سفره سخاوت

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

عبودیت خداوند وعزت نفس

بسم الله الرحمن الرحیم

عبودیت خداوند و عزت‌نفس

1.       امام صادق (علیه‌السلام): حضرت لقمان (علیه‌السلام) به پسرش فرمود: عزت از آن‌کسی است که برای خدا خضوع کند و افتخار و بزرگی برای کسی است که برای خدا تواضع کند.

2.       امام علی (علیه‌السلام): در مناجات: «الهی کفی بی عزّاً ان اکون لک عبدا وکفی بی فخراً ان تکون بی رباً انت کما احب فاجعلنی کما تحب.» الهی! همین عزت مرا بس که بنده تو هستم و همین افتخار مرا بس که تو خداوندگار من هستی. تو آن‌چنانی که من دوست دارم، پس مرا چنان نما که خودت دوست می‌داری.

3.       امام علی (علیه‌السلام): هر که عزت را از جز خدا بجوید آن عزت او را هلاک گرداند.

پی‌نوشت:

1-مشکوه الا نوار/ ص 226

2-میزان الحکمه/ج 8/ ش 12852

3-میزان الحکمه/ج 8/ ش 12825

عبودیت خداوند وعزت نفس

IMAGE

بسم الله الرحمن الرحیم عبودیت خداوند و عزت‌نفس 1.       امام صادق (علیه‌السلام): حضرت لقمان (علیه‌السلام) به پسرش فرمود: عزت از آن‌کسی است که برای خدا خضوع کند و افتخار و بزرگی برای کسی است که برای خدا تواضع کند. 2.       امام علی (علیه‌السلام): در...

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

پیوند های مفید

کلیه حقوق این پایگاه در اختیار خیریه سفره سخاوت می باشد.
زمستان 1393
تماس با ما